About LAPhack

Want to create somehting new and cool? Do You have an idea how to make Your life easier, but also help out others, or how to solve a problem everyone is facing?

Either it is a big or a small idea, Lapikud Hackathon is the place where You can meet magnificent people, who will give Your idea a shape, content and appearance. If You don’t have ideas but still want to be a part of something amazing and maybe start up a successful project, then be here! We will have many mentors to help on this journey.

The team size should be 2-5 members, then the teamwork will be more productive!

If You do not have a team, it would not be a problem! You can find team members on sight!

It is time to turn Your ideas into reality!

Mis on LAPhack

Kas tahad luua midagi uut ja lahedat? Kas Sul on idee, kuidas edendada haridust või lihtsustada õppimist?

Olgu idee suur või väike, just Lapikute Hackathonil saab see ilme, sisu ja kuju. Siin kohtud imeliste inimestega, kes oskavad kindlasti aidata. Kui ideid pole, tule ikka! Kohapeal saad kuulata teiste mõtteid ning enda jaoks parima välja valida. Ehk toob just Sinu pakutud täiendus kogu tiimile edu. Igal juhul tuleb põnev nädalavahetus, kus igaühel on võimalus teha midagi huvitavat, saada targemaks ning leida uusi sõpru. Nõu ja jõuga tulevad appi mentorid erinevates valdkondadest.

Pole enne käinud hackathonil? Ära muretse! LAPhack on ideaalne koht, kus saada oma esimene kogemus. Võid tulla ka sõpradega koos, sest seltsis segasem. Siis aga pea meeles, et üle 5 liikme meeskonnas ei oleks.

On aeg oma ideed ellu viia!